Vaikuttaja­markkinoinnin ammattilaiset apunasi

Olemme sekä yrityksiä että vaikuttajia varten.

Suomen monipuolisin vaikuttaja­mediatoimisto

Tarjoamme laajasti erilaisia vaikuttajamarkkinoinnin palveluja ja verkostostamme löydät kaikenkokoiset vaikuttajat kaikista kanavista.

Verkostoomme kuuluu tuhansia eri kokoisia vaikuttajia kaikista sosiaalisen median kanavista. Intohimomme on tuoda yritykset ja vaikuttajat yhteen, ja tehdä menestyksekästä vaikuttajamarkkinointia iloisella otteella niin, että sekä yritykset että vaikuttajat ovat tyytyväisiä yhteistyöhön ja kampanjan lopputulokseen. Kauttamme on toteutettu tuhansia onnistuneita yhteistöitä sekä satoja kampanjoita, joista jokaisesta olemme ylpeitä ja iloisia!

Tervetuloa kauttamme mukaan vaikuttajamarkkinoinnin mielenkiintoiseen maailmaan!

Yhteystiedot

somessa.com Oy
y-tunnus: 2595233-1
Somessa.com on I-Mediat Oy:n tytäryhtiö.

Asiakaspalvelu

Arkisin klo 10-16
hello@somessa.com

Me olemme sinua varten

Mirja Palola

CEO
mirja@somessa.com
045 3513333

Emma Ruotsala

Influencer Marketing & Sales Director / Co-Founder
emma@somessa.com
040 5020282

Maiju Saha

Account Manager
maiju@somessa.com
040 9401193

Sanna Hietamäki

Account Manager
sanna.hietamaki@somessa.com
050 3085181

Pauliina Jokiranta

Account Manager
pauliina@somessa.com
050 3286904

Ella Haldin

Marketing Specialist
ella@somessa.com

Maikku Gullman

Campaign Manager
maikku@somessa.com

Sini Tervo

Influencer Marketing Assistant
sini@somessa.com

Linnea Marttala

Marketing Assistant
linnea@somessa.com

Lisäksi somessa.comissa toimii yli 30 myynnin ammattilaista, jotka palvelevat yritysasiakkaita paikallisesti, valtakunnallisesti ja kansainvälisesti.